Zmiana prędkości rozpoczęcia dominacji na serwerze Chimera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser35664
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą prędkości zakończenia dominacji z szybkiej (67,5 dni) na wolną (112,5 dni)?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser35664

Guest
Jak wróżyłem z dłoni Wuja Pasivo tj. Agreścika, to biorąc pod uwagę fakt że linia życia była wyraźnie wklęsła względem linii losu to bity 5 września wychodził.
Dodatkowo ułożenie Jowisza względem Saturna na to samo wskazywało.

Nie wiem może miał łapę brudną a Jowisza z latarnią pomyliłem ale bity 5 wrzesnia wychodził…
Znam się na wróżbiarstwie, robilem to pierwszy raz.
 

DeletedUser35664

Guest
No coraz większa liczba głosów mówi o tym aby przesunąć. Większości faktycznie to nie pasuję.

Moją optykę na to już przedstawiłem. Kidosy będą miały szanse wybudować wiochy w trakcie wakacji i dlatego tak wcześnie ten serw wychodzi xd
 
No kogoś poniosło z tak szybkim rozpoczęciem świata, wrzesień to jeszcze miesiąc urlopowy ( po pogodzie patrząc w Polsce nie bardzo ale za granicą jak najbardziej) więc przełożenie terminu startu lub wydłużenie serwera byłoby zarówno ukłonem w stronę graczy jak i dobrym ruchem biznesowym więc warto się pochylić nad tą kwestią Panie i Panowie z supportu
 

DeletedUser35664

Guest
No kogoś poniosło z tak szybkim rozpoczęciem świata, wrzesień to jeszcze miesiąc urlopowy ( po pogodzie patrząc w Polsce nie bardzo ale za granicą jak najbardziej) więc przełożenie terminu startu lub wydłużenie serwera byłoby zarówno ukłonem w stronę graczy jak i dobrym ruchem biznesowym więc warto się pochylić nad tą kwestią Panie i Panowie z supportu
Supek już napisał o braku możliwości zmiany startu serwera.

Oni na prawdę to sobie przemyśleli dobrze. Trzeba się dostosować niestety
 
Supek już napisał o braku możliwości zmiany startu serwera.

Oni na prawdę to sobie przemyśleli dobrze. Trzeba się dostosować niestety
Zauważyłem później. Nie powiedziałbym że gdy coś zmieniasz to jest to dobrze przemyślane, dobrze przemyślane jest wtedy gdy nic nie musisz zmieniać. Niemniej jednak i tak bardzo dobra robota ze strony supportu chociaż znowu... po coś ten support jest prawda? W każdym razie dla chcących zagrać dobra informacja, że wyszli naprzeciw ich oczekiwaniom
 
No kogoś poniosło z tak szybkim rozpoczęciem świata, wrzesień to jeszcze miesiąc urlopowy ( po pogodzie patrząc w Polsce nie bardzo ale za granicą jak najbardziej) więc przełożenie terminu startu lub wydłużenie serwera byłoby zarówno ukłonem w stronę graczy jak i dobrym ruchem biznesowym więc warto się pochylić nad tą kwestią Panie i Panowie z supportu
dokładnie w końcu o biznes tutaj chodzi :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry