[Nowość] Nowy Artefakt

Uważacie że to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    22
Nie pamiętam kiedy ostatnio wyszedł jakiś nowy artefakt, a uważam że miejsca do popisu jest całkiem sporo!

Proponuje wprowadzić artefakt zwiększający moc handlową targowiska.

Efekt: Zwiększa moc handlową targowiska we wszystkich miastach o 2% na poziom.

Uważam że na samym początku gry nie dawałoby to nie wiadomo jakiej przewagi graczom, a w późniejszym etapie gry (czy to na cudach, czy przy kolejkowaniu X miast) po prostu sprawiłoby przyjemniejszym.

Nie mam pojęcia jak mógłby nazywać się taki artefakt, ale wiem że na pewno by sie przydał ;p
 
Sam artefakt jak najbardziej na plus, ale 2% to zdecydowanie za duża wartość. Daje boosta tym co nie mają czasu robić wojska.
 
nowy artefakt a co da on ,nic szczęgólnego nie da ,nowe artefakty mogą wychodzić co kwartał lub co miesiąc a do tego jest za zbyt wychodzących światów za mało a jeszcze za mało graczy gra w grepolis, nowy artefakt nie ale nowe światy i nawet z 3 miastami albo z 5 startowymi to jestem na tak
 
nowy artefakt a co da on ,nic szczęgólnego nie da ,nowe artefakty mogą wychodzić co kwartał lub co miesiąc a do tego jest za zbyt wychodzących światów za mało a jeszcze za mało graczy gra w grepolis, nowy artefakt nie ale nowe światy i nawet z 3 miastami albo z 5 startowymi to jestem na tak
urozmaicenie dla ludzi ktorzy dalej graja
 
kolejne artefakty niech beda jak wszystkie stare beda przydatne. za chwile tych artefaktow bedzie tak duzo, ze trafienie konkretnego bedzie sie mialo szanse raz na kilka lat. chyba ze podmienia stare na np. ten, ale w to nie wierze. jestem na nie.
 
Do góry