Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

tak sobie myślę może by tak zrobić taką zabawę jak "kalambury" mogło by być dosyć ciekawie zawsze można spróbować :)

jeśli ktoś ma wizje tego jak ma wyglądać i jest chętny do prowadzenia podobnie jak w zabawie "Jeden z pięciu" to proszę bardzo o projekt na PW i pomyślimy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

A wiecie, że ostatnio tez o tym myślałam ?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

W tym temacie chodzi raczej o to, co chcielibyście zmienić w dziale :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Wypowiadasz się w tym dziale -> jesteś w tym dziale -> nie widzę nieścisłości :)


PS - właśnie o to mi chodzi moi drodzy, Elastynka myśli zbyt płytko. Należy to zmienić!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Dziękuję za komplement, jest mi niezmiernie miło! :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Mi w offtopie brakuje wątków tematycznych. Takich, w których można byłoby podyskutować na bieżące tematy, wieści ze świata, wymienić się opiniami. Wszelkie wyliczanki są fajne i jak najbardziej pozwalają się rozerwać, ale według mnie przydałyby się tu ciekawe, może i troszkę kontrowersyjne tematy dotyczące tego, co dzieje się poza murami internetu :D Co o tym sądzicie? Ktoś byłby zainteresowany tego typu rozmowami? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Mi w offtopie brakuje wątków tematycznych. Takich, w których można byłoby podyskutować na bieżące tematy, wieści ze świata, wymienić się opiniami. Wszelkie wyliczanki są fajne i jak najbardziej pozwalają się rozerwać, ale według mnie przydałyby się tu ciekawe, może i troszkę kontrowersyjne tematy dotyczące tego, co dzieje się poza murami internetu :D Co o tym sądzicie? Ktoś byłby zainteresowany tego typu rozmowami? :)

póki co jest ogólny temat: rozmowy.. w którym można rozmawiać i spamować na różne tematy. co do super czy oficjalnej specjalizacji to jest to kwestia raczej zrobienia podforum jak w przypadku "zabaw offtopu" tak tu musiałoby zostać zrobione takie podforum np "rozmaitości" aby bałaganu nie było. sprawa prosta i szybka tylko trochę pomęczyć odpowiednich ludzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Tak się zastanawiam nad propozycją przedstawioną parę postów temu. A Wy jakie nowe tematy niezwiązane z Grepolis chcielibyście poruszać w Off-topicu. Ja osobiście chciałabym porozmawiać sobie o nurkowaniu :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Co chciielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Oceń synaturę osoby nad Tobą

Zauważyłem błąd. Poprawicie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Propozycja do Off-Topic. Co o tym sądzicie?

Na pewno tylko jeszcze grafikę poprawię.
Kłamczuch

Typujemy kłamczucha.

Zasady:
1.W każdej edycji może wystąpić tylko i wyłącznie 6 osób.
2.Nagrody punktowe za poprawną odpowiedź:
1.2500, 2000, 1500 , 1250, 1000, 750, 500 i 250 pkt.
3.Ja Wam zadaję pytania, a Wy odpowiadacie?
4.Nie wolno publikować swoich ról - grozi dyskwalifikacją.
5.Za największe pkt. dodaktowo otrzymujemy:
6000 pkt.
3000 pkt.
1500 pkt.
6.Typuję jednego kłamczucha, a Wy nie wiecie kto to jest.
7.Jak to zrobić, żeby wytypować kłamczucha:
Po moim pytaniu typujemy kłamczucha - tylko osoby, które biorą udział. Trzy głosy oznaczają dyskwalifikacją. Jeżeli 3 osoby bd miały 2 głosy, będę mógł sam zdecydować kto jest kłamczuchem.
8.Kłamczuch/Prawdomówny ma do powiedzenia jeśli odpadnie:
Kłamczuch - Ja jestem kłamczuch - nikt nie traci połowy punktów i typujemy nowego Kłamczucha. c:
Prawdomówny - Nie jestem Kłamczuchem - tracicie połowę punktów i rozpoczynamy nową rundę.
9.Gdy ktoś nie odpowie uznamy go za to, że zostaje w grze, ale czas na odpowiedź dla niego minął.
10.Osoba, która dostanie Kłamczucha otrzyma ode mnie wiadomość PW.
11.Odpadanki:
Runda 1,2,3 - Typujemy osobę tym, że musimy pogrubić jej nick.
Runda 4 - Ci, którzy nie brali udziału mogą zagłosować kto jest Kłamczuchem
finał - Decyduje każda osoba i Ci, którzy odpadli z gry i ci, którzy nie biorą udziału w danej Edycji.
Zwycięzca Finału - Nick na Pokój Chwały. C:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Eeee.... dopiero gdy przeczytałem Twoją wypowiedź 5 raz zrozumiałem o co ci chodzi. Według mnie jest to zabawa dla przedszkola. Przykro mi, ale ten pomysł jest do bani, jak to się wyrażę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycje Tematów

Eeee.... dopiero gdy przeczytałem Twoją wypowiedź 5 raz zrozumiałem o co ci chodzi. Według mnie jest to zabawa dla przedszkola. Przykro mi, ale ten pomysł jest do bani, jak to się wyrażę.

Teleturniej, a ktoś oglądał?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Rzadko odwiedzam i kij z tego. Bardzo za-je-fajny jest offtopic, modzi też spoko, także tylko pogratulować ;)
Jeśli miałbym na coś tu narzekać to prędzej na ludzi niż na działanie działu chyba ze chcecie słuchać to mogę ponarzekać na ogólne działanie forum :p

Pozdrawiam i oby tak dalej, Patryk :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Dziękuję :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

powinien być założony nowy temat : RANDKA Z ELASTYNKĄ

od pon d czw rozmawiamy z nią na określony temat. W piątek ona wybiera jedną osobę z którą umawia się na sobotę.
w następny poniedziałek zabawa zaczyna się od początku. Warunek jest jeden. Osoba która już wygrała, nie może brać udziału w zabawie przez 3 tyg.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

micky83 moze najpierw warto spytać Elastynkę o status związku? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

zajęta jest, wiem bo oświadczałem się jej jakiś czas temu.
Ale warto próbować. Może pozna kogoś fajniejszego :p
 
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Kochani, proszę abyście prowadzili tutaj merytoryczną dyskusję dotyczącą propozycji zmian w tym dziale. Macie pomysł na jakąś nową zabawę i chcecie to wcześniej omówić? A może coś chcielibyście zmienić, aby ułatwić Wam korzystanie z tego działu?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Co chcielibyście zmienić w dziale Offtopic?

Myślę nad zabawą w tzw. statki. Wiecie, plansze itd. Spróbuję coś wymyślić i może prześlę tutaj swoją propozycję :) Ale to potrzebuję trochę czasu.

EDIT:
No coś udało mi się wymyślić.
Tzw. Bitwa Morska :) A oto zasady.
1. Każdy gracz posiada planszę o wielkości 10x10 pól. Kolumny oraz wersy są oznaczone literami od A do J oraz cyframi od 1 do 10.
2. Każdy gracz na początku rozgrywki otrzymuje statki: jeden pięciomasztowiec, jeden czteromasztowiec, dwa trójmasztowce, dwa dwumasztowce oraz dwa jednomasztowce. Ilość masztów statku określa, ile zajmuje on kratek na planszy.
3. Statki można dowolnie ustawiać poziomo lub pionowo, aby nie stykały się one bokami ani rogami.
4. Kiedy ustawimy sobie na własnej planszy statki, wtedy przesyłamy obrazek na PW do opiekuna zabawy.
5. Po zaakceptowaniu przez opiekuna plansz, zaczyna się "bitwa morska".
6. Każdy gracz naprzemiennie podaje kordynaty na pole, które chce strzelić.
7. Jeśli przeciwnik trafił w statek, lecz nie zatopił go, należy napisać "trafiony", a w przypadku zatopienia statku "trafiony, zatopiony". Jeśli przeciwnik nie trafił w nic, tylko w morze, to gracz pisze "pudło". W tym samym poście od razu podaje kordynaty.
8. Gracze powinni w każdym poście dotyczącym zabawy, wstawiać aktualną swoją planszę.
9. Wygrywa gracz, który zatopi wszystkie statki przeciwnika.
Oczywiście podczas zabawy, opiekun cały czas czuwa, czy gracze nie oszukują z rozłożeniem statków na planszy, które przesłali do opiekuna na PW.
Pewnie i tak o czymś zapomniałam, jeśli tak to napiszcie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry