Sortowanie raportów - drobna zmiana

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na...

  • Tak

    Głosy: 21 95,5%
  • Nie

    Głosy: 0 0,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 4,5%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Po dzisiejszej aktualizacji zostało wprowadzone sortowanie raportów z czego się cieszę jednak jest coś co mi przeszkadza, gdy przejdziemy do jakiejkolwiek zakładki(np. czary czy wsparcie) sortowania raportów i klikniemy usuń wszystkie usuwają się wszystkie raporty więc proponuję by raporty usuwały się tylko z jednej zakładki w której obecnie się znajdujemy, myślę że ułatwi to graczom usuwanie raportów.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

Pierwszy :D Heh :)
Jestem za, dziś chciałem usunąć raporty z szpiegostwa, a tu patrzę, a usunąłem ważne dla mnie raporty z ataków, okupacji itp :( Więc zdecydowany głos za.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

no bardzo dobry pomysł bo tak to trzeba sobie je zaznaczać i usuwać. przydatna opcja szczególnie jeśli mamy dużo raportów.
głos na tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

Wcześniej zagłosowałem na obojętnie,ale to mój błąd,a o słuszności propozycji przekonałem się dziś.Chciałem zobaczyć kilka ostatnich raportów z ataków na mnie.Wysortowałem na "ataki" włączyłem pierwszy i kliknąłem przewiń dalej.Zamiast kolejny raport z ataku na mnie pojawił się raport z użycia boskiej siły,więc następny w folderze odebrane,a nie kolejny z wysortowanych.By przejrzeć raporty które zostały wysortowane musiałem klikać kilka razy więcej niż to konieczne.

Propozycja do wprowadzenia.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

Jestem za. Też mam problem z tym kasowaniem rapków.
 
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

A ja się cały czas zastanawiam, czy to przypadkiem nie podchodzi pod błąd w grze :D Bo po co takie sortowanie, jeśli nic więcej z tym się nie wiąże :confused: Obie poruszone w tym temacie kwestie można rozwiązać w sumie w ten sam sposób - zmieniając faktycznie przyporządkowanie raportów, a nie samą filtracją ich wyświetlania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sortowanie raportów - drobna zmiana

O tak :) Też się zgodzę z tą propozycją.

Według mnie, gdy się klika Usuń Wszystkie powinni dodać jeszcze zakładkę pt. "Usuń część wydarzeń raportowych". I gdybyśmy kliknęli w takie coś, wtedy można wybrać podane opcje: Łaski, Ataki, Wiadomości od Supporta i tym podobne ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry