Raporty - otwieranie w nowym oknie;.

  • Rozpoczynający wątek boxer1981228
  • Data rozpoczęcia

Raporty w nowym oknie ???

  • Jestem za

    Głosy: 21 87,5%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 2 8,3%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24

DeletedUser

Guest
Witam ,

Ja mam taka propozycje aby raporty np z ataków otwierały się w nowym oknie , lub przynajmniej można było powrócić
do ostatnio przeglądanego raportu . W tej chwili gdy oglądam raport z 2 czy 3 strony chcąc obejrzeć następny kolejny .
Musze wcisnąć odebrane i od nowa jechać w dół w poszukiwani tego , którego ostatnio oglądałem .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Yyy? Racja pod względem tego szukania choćby, bo co kogo interesuje jakiś raport o rzuconym czarze na miasto czy na coś jeśli jest po drodze, zwłaszcza gdy takich jest dużo. Najlepiej niech wszystkie raporty dotyczące obrony i ataku były widoczne pod rząd (chodzi mi o główne raporty, nie poboczne - wytłumaczenie w tym temacie :)).

EDIT: Chociaż raporty w nowym oknie są trochę lipne, najlepiej niech się zmieni kolejność ich wyświetlania - kolejny filterek by się do tego przydał xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Spoko każdy wie o co chodzi , mnie tam te poboczne raporty nie przeszkadzają bo lubię oglądać co z poszczególnego miasta straciłem tylko jak mam raporty z obrony np 200 i za każdym razem żeby zobaczyć muszę wertować tyle stron to mnie krew zalewa .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Wiem coś o tym wiec tak czy siak jestem na tak :p!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Jak najbardziej jestem na tak.Nic nie trzeba nawet komentować ;DDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

za, bo ostatnio pół godz. szukałem raportu z ataku :mad: pomysł dobry, i jednak lepszy byłby filtr to okno także dobre.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

A to już kwestia IG co uznają za lepsze . Filtr tez jest dobry ale jak np wyfiltrujesz 4,5 stron z ataku czy obrony i znowu po każdym obejrzanym raporcie będzie mnie znowu odsyłać do pierwszego i będę od nowa jechał w dół żeby znaleźć ostatni oglądany to i tak będzie kicha .
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

To takiej propozycji jeszcze nie było?
Aż dzwi to iz takie niedociągniecia gry musimy wytakać IG, jakby sami nie mogli pomyśleć.
Dodałbym jeszcze do tego mozliwośc zmieniania wielkości okienek aby mozna było ustawić obok siebie np. raporty i koszary albo okno do wysyłania ataku na wroga i widdok senatu itp (Jak po otwierane okienaka na czacie czy GG mozna by klikac jak komu wygodnie)

Opisaną wyżej koncepcje jak chcesz to dołącz do swojej propozycji, a jak nie to luuz. (chodzi o to iż jest to pokrewne usprawnienie, a pozatym admini omijają moje propozycje z daleka i nie mam sensu abym cokolwiek więcej zakładał)

Twoją propozycje popieram i icze iż ktos końcu się obudzi i poprawią te blędy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

To takiej propozycji jeszcze nie było?
Aż dzwi to iz takie niedociągniecia gry musimy wytakać IG, jakby sami nie mogli pomyśleć.
Dodałbym jeszcze do tego mozliwośc zmieniania wielkości okienek aby mozna było ustawić obok siebie np. raporty i koszary albo okno do wysyłania ataku na wroga i widdok senatu itp (Jak po otwierane okienaka na czacie czy GG mozna by klikac jak komu wygodnie)

Opisaną wyżej koncepcje jak chcesz to dołącz do swojej propozycji, a jak nie to luuz. (chodzi o to iż jest to pokrewne usprawnienie, a pozatym admini omijają moje propozycje z daleka i nie mam sensu abym cokolwiek więcej zakładał)

Twoją propozycje popieram i icze iż ktos końcu się obudzi i poprawią te blędy.

propozycje boxra popieram, a co do twojej master też jest oki tylko nie wiem czy się na to zgodzą bo obecnie przechodząc z senatu do koszar automatem ci zamyka senat nawet jak masz ustawione że może być widoczne więcej okienek niż masz otwarte. idę o zakład że nie będzie im się chciało bawić z kodem albo jak się pobawią to popsują coś innego. ogólnie jak dasz taką propozycje jest głos na tak
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Ja się nie bawie w propozycje doputy odpowiedzialni za te forum ludzie nie zaczną myśleć, ciężko jest otrzymać jakąkolwiek odpowiedź na poziomie zatem szkoda mi czasu na przepychanki z niedorosnietymi "bogami".
Niunio chcesz to powiel i rozpisz propozycje i nie przejmuj się bo taka zmiana nie wymaga duzo pracy, chyba że mają burdel w kodzie ale to mnie rypka.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

I czy team rozpatrzył już tą propozycję ???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

nie przyjmą jej za dużo roboty w kodzie gry choć było by to znaczne ułatwienie pewnie dadzą to w grepo v3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

To samo jest z wiadomościami . Normalnie szlak mnie trafia jak wchodzę w jakąś wiadomość i potem znowu od nowa szukam .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

każdy kto dużo atakuje zna ten problem - oczywiście jestem na tak.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

temat podbijam bo istotny i pilny,a gubi się w naszym spamie..hehe
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Raporty - otwieranie w nowym oknie

Propozycja została przesłana do InnoGames, zachęcam do dalszego komentowania.
 
Do góry