Nowe światy

  • Rozpoczynający wątek Terrorizer
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Po powstaniu świata alfa zastanawiałem się kiedy powstanie jakiś nowy ,gdyż chciałem wystartować od samego początku, bete dostrzegłem 3 dni po starcie tak samo jak alfe. Czekałem ,czekałem... dzisiaj wchodzę, patrze ,a tutaj już jest trzeci świat który ruszył też kilka dni temu...
Czy wie ktoś kiedy powstanie następny i czy łaskawie może dać mi o tym info =( ??
 

DeletedUser

Guest
wg. mnie to nie będzie szybko ponieważ nawed na niemieckim grepolis jeszcze są tylko 3 światy.


Chyba na razie wystarczy ?
 

DeletedUser

Guest
mógłby być powiedzmy... drugi x2 do pary albo coś xD
 

DeletedUser

Guest
a czemi nie mozesz sobie zagrac na tym najnowszym jak jestes dobry to powoli dogonisz czołówke mysilisz ze zaczniesz pierwszego dnia to bedziesz w topce??? ja zaczołem grac na beta dnia 26 lutego a działa on chyba od 19 lutego i juz nadrobiłem kilkaset oczek i co dzien jestem 10-20 pozycji lepszy na morzu
 

DeletedUser

Guest
Ja na alfa zacząłem dzień po stardzie i z pozycji 25 000 wskoczyłem na 58 w ciągu kilku dni ,ale potem spadłem bo nie moge siedzieć 24h na dobe nadrabiając straty, pozatym dobry nie jestem. Jakoś tak mam ,że chce zacząćwszystko idealnie i w jak najlepszym porządku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
spokojnie, w dłuższym okresie tych kilka dni nic nie znaczy.. a startując na samym początku masz większą szansę spotkać największych maniaków walki o topkę :)
 

DeletedUser17

Guest
Proszę nie schodzić z tematu.


Odpowiadając na pytanie, muszę powiedzieć, że nie wie tego jeszcze nikt, a jeżeli wystartuje, to pojawi się notka na stronie głównej.

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry