No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

DeletedUser19421

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

A mi tylko 6 punktów brakowało to wygrania :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

Oczywiście gratuluję zwycięzcom :) Ale o wiele lepiej byłoby, gdyby fragmenty były tylko z gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

No, pewnie bym miał więcej pkt ;d
 
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

Oczywiście gratuluję zwycięzcom :) Ale o wiele lepiej byłoby, gdyby fragmenty były tylko z gry.
OK, to następnym razem będą tylko z gry. Chciałam zachęcić Was do częstszego zaglądania na Wiki i GreTime's, mam nadzieję, że choć trochę się to udało :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

Też wolałbym tylko z gry mimo, że zająłem drugie miejsce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

No bo pomyślmy, Slietie wstawi fragment z wiki i teraz przeglądaj wszystkie podstrony w wiki, aby znaleźć dany fragment. A w wiki przecież jest strasznie dużo tych poradników i innych pomocy. A w grze też jest dużo miejsc skąd można brać fragmenty do konkursu :) Ale dziękujemy Slietie, że nas wysłuchałaś :)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

Gratulacje dla zwycięzców :) :D:D
 
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

No bo pomyślmy, Slietie wstawi fragment z wiki i teraz przeglądaj wszystkie podstrony w wiki, aby znaleźć dany fragment. A w wiki przecież jest strasznie dużo tych poradników i innych pomocy.
Ja tam tego nie rozumiem ;) Myślę, że znam nasze Wiki tak samo dobrze, jak grę :D A i Wam przecież nie dawałam fragmentów z jakiś super rzadko odwiedzanych stron :) Podobnie z GreTime's - też mogłam dać jakiś fragment obrazka umieszczonego w artykule sprzed roku :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: No gdzie to było? Sprawdź jak dobrze znasz Grepolis! - IV edycja

Całe szczęście najczęściej dawałaś ze stron głównych :D
 
Do góry