[Wyjaśnione] Nagroda dzienna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19691

Guest
Wiem,że gdy został wprowadzony nową szatę graficzną usunięto nagrodę za logowanie(7dni).Dziś,gdy zacząłem grać na Maratonie nie dostałem nagrody dziennej.Czy też została usunięta?





Pozdrawiam
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Nagroda dzienna

Maraton dopiero się rozpoczął, nagroda dzienna zostanie przyznana jutro.
 
Odp: Nagroda dzienna

Nagroda za codzienne logowanie się, czyli to, nadal jest dostępne w grze. Jutro powinieneś już otrzymać swoją pierwszą nagrodę na tym świecie. Miłej gry życzę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda dzienna

Wiem,że gdy został wprowadzony nową szatę graficzną usunięto nagrodę za logowanie(7dni).Dziś,gdy zacząłem grać na Maratonie nie dostałem nagrody dziennej.Czy też została usunięta?







Pozdrawiam
jeśli chodzi Ci o tą nagrodę za pierwsze 7 dni to została usunięta
 

DeletedUser20360

Guest
Odp: Nagroda dzienna

Mam pytanie odnośnie nagrody dziennej. Gram na trzech światach i nagrodę otrzymuję, ale zatrzymał się licznik dni i teraz nie wiem czy to normalne czy to jakiś błąd. Zaznaczam, że ten "problem " mam na wszystkich światach i nie jest związany z jednym komputerem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nagroda dzienna

Jeśli chodzi ci o tą liczbę, co jest u góry po lewej, to ona ci nie pokazuje, który dzień odbierasz nagrodę. Ta liczba oznacza rekord w długości nieprzerwanych codziennych logowań. Jeśli jednego dnia nie odebrałeś nagrody, to licznik dalej nie bije. Dopiero jak dobijesz do tej liczby znowu, to zacznie się powiększać.
 
Do góry