dodatkowa kolumna w targowisku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za pomysłem Manfreda?

  • Tak

    Głosy: 37 86,0%
  • Nie

    Głosy: 3 7,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 7,0%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser3480

Guest
Ostatnio dość dużo handluje pomiędzy swoimi wioskami i mam pewien problem, mianowicie nie wiem która oferta jest z którego miasta.


jak na załączonym obrazku - wystawione 4 oferty z 4 różnych wiosek i nie wiadomo która jest która. Jak bym chciał przyjąć jedną ofertę to nie wiem za bardzo z jakiego miasta, jak bym chciał anulować oferte to też nie wiem z jakiego miasta

targowisko.JPG


jak by coś źle wyświetlało to tu jest link - http://images43.fotosik.pl/1678/ce455e19e933df38.jpg


Czyli moja propozycja by dodać z jakiego miasta jest oferta - czyli nazwa miasta
 

DeletedUser

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Jestem, rzecz jasna, za, ale zrób ankietę :D
34.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Mala rzecz a pomocna:)
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Przydatne,nikogo nie zaboli,na tak.

Można by jeszcze dać możliwość ukrycia nazwy miasta żeby wróg nie zaatakował czy coś.W sumie nie wiem po co jak można włączyć handel tylko dla sojuszników,a samych surowców nie da się z targu sfarmić.Ale to tak jeżeli ktoś by miał jakieś "ale".
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Przydatne,nikogo nie zaboli,na tak.

Można by jeszcze dać możliwość ukrycia nazwy miasta żeby wróg nie zaatakował czy coś.W sumie nie wiem po co jak można włączyć handel tylko dla sojuszników,a samych surowców nie da się z targu sfarmić.Ale to tak jeżeli ktoś by miał jakieś "ale".

faktycznie o tym nie pomyślałem że nie każdy może by chciał by przeciwnik wiedział gdzie wystawia dane surowce - a wiec ukrywanie z jakiego miasta jest rozsądne.
Lub dla nas widoczne by było z jakiego miasta a dla przeciwników już nie
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

faktycznie o tym nie pomyślałem że nie każdy może by chciał by przeciwnik wiedział gdzie wystawia dane surowce - a wiec ukrywanie z jakiego miasta jest rozsądne.
Lub dla nas widoczne by było z jakiego miasta a dla przeciwników już nie

chociaż teraz pomyślałem że w sumie wystarczy tam kupić za 100 surowców i widzimy skąd idzie :) Tak więc ta moja wzmianka taka mało praktyczna ale tak jak już powiedziałem jest po to żeby czepialscy dali sobie siana :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Drobna rzecz, a ułatwiająca rozgrywkę, klikam "tak".
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: dodatkowa kolumna w targowisku

Jestem za, ale aby każdy widział tylko swoje miasta (dla przykładowego anulowania oferty). Nie chciałbym jednak aby ktoś widział z jakiego miasta ja wystawiam surke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry