500 - Internal Server Error

  • Rozpoczynający wątek Slevin
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
wam też co chwile wyskakuje ten napis?

"500 - Internal Server Error"

bo mnie to zaczyna pomału w****... grać się nie da... na plemiennym forum nic nie mozna pisać.

i tak w ogóle... to gra cholernie wolno dziala.

dodam że mam Firefoxa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Także.

I krótki komunikat dla właściciela gry: ja sobie nie przypominam aby czyniła dla InnoGames darowiznę, dokonałam zakupu usługi. I jako że za nią zapłaciłam oczekuję że będę mogła z tej usługi na przyzwoitych warunkach korzystać.

Miejcie zatem na tyle przyzwoitości aby zamiast otwierać kolejne światy w poszukiwaniu kolejnych darczyńców (czytaj jeleni którzy zapłacą za złoto) zrobić porządek z tym co jest.

Jeśli Wam się wydaje że możecie mnie spławić odpowiedzią że nikt mi nie kazał wydawać na tę grę pieniędzy to się mylicie. Zgodnie z prawem polskim na szczęście jest tak że to Wy mi coś zaoferowaliście i macie OBOWIĄZEK zapewnić mi dobrą jakość gry tak abym mogła z tego za co zapłaciłam skorzystać.

I nie interesuje mnie odpowiedź wkrótce się to poprawi bo to wkrótce trwa już czas jakiś.

Większość graczy w tę grę ma lat więcej niż 7 żeby bezkarnie dawać robić z siebie idiotów.

I czekam na bana ze tę wypowiedź. Zwracam tylko uwagę na fakt że nikogo nie obraziłam :)
 

DeletedUser

Guest
:
wam też co chwile wyskakuje ten napis?

"500 - Internal Server Error"

bo mnie to zaczyna pomału wkurwiać... grać się nie da... na plemiennym forum nic nie mozna pisać.

i tak w ogóle... to gra cholernie wolno dziala.

dodam że mam Firefoxa.

to akurat nie,ale za to czasem nie mogę sie zalogować.A wtedy wyskakuje
"Błąd wewnętrzny serwera,proszę się zalogować później" itp.:(
to mnie denerwuje:mad:

luzdelsur-popieram twoją wypowiedź;)
 

DeletedUser4

Guest
a może by opisać chociaż który świat? Więcej informacji? I do tego w tickecie, a nie na forum i na dodatek z wulgaryzmami..
 
Status
Zamknięty.
Do góry