Wyniki wyszukiwania

  1. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Że sojusz niedomaga XD Napisałem priv dla śmiechu żebyś oddał miasto, a ty coś tu gadasz :D Idźcie kiedyś w sobote na piwko, a nie tylko na grepo siedzicie :D I co niby próbuje udowodnić? :D No straciłem miasto, gram dalej. Walne szare zaraz jak Ci to bardziej pomoże :D
  2. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Nie dostałem ani jednej wiadomości, żeby pomóc odbić jakieś miasto na tej wyspie. Wydaje mi się, że tak robi każdy gracz gdy leci kolon - pisze do ludzi z wyspy i ich fejkuje (może się mylę, jestem słaby :( ) Przypominam tylko, że na tej wyspie były osoby z innego sojuszu(jeszcze przed...
  3. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Bronić sojuszników? 0 info, że leci kolon, 0 fejków żeby pomóc odbić. Tylko po to przyszedłem na m55, żeby im pomóc, ale jak odpadł jeden czy dwóch aktywnych graczy, to zostali Ci bez apki. Wczoraj sam puściłem fejki do pobliskich graczy i tylko jeden raczył odczytać wiadomość i pomóc. Jedyne co...
  4. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Aż tak was zabolał potężny kowal? Również pozdrawiam
  5. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    O kurde, zamierzacie mnie podbić? Ehhh, a myślałem że gra polega na budowaniu domków :( Wiadomo, że nie wszyscy gracze, których podbijacie to osoby z daleka, ale taka jest większość, których nicków nawet nie znam będąc w sojuszu od początku i czytając forum/dc :P
  6. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Przecież wszyscy wiedzą, że my masówka :D Kto by leciał odbijać miasta gdzie mamy ogniami 4h XDDD Może kiedyś "góra sojuszu" wyrzuci tych łebków :D Ale to nie zmienia faktu, że nie my rozbiliśmy 60 pak mitów xd
  7. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    W końcu jakaś okupka odbijana, dzięki za współprace Panie i Panowie! :cool:
  8. -KoowaL-

    Neapolis - rozmowy o świecie i nie tylko

    Proszę mu podziękować, miły kolega :)
  9. -KoowaL-

    Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Jak przerobie miasto, to mi jeszcze 500 oddasz :D
  10. -KoowaL-

    Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Dla mnie nie, ale liczę że niektórym się to spełni ;)
  11. -KoowaL-

    Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Ale tacy krzykliwi byli, żeby grać na klan :D A teraz tylko pomagają się dostać na wyspy. A żebyście im na koniec świata kolony w nocy powstawiali, to się nauczą XDD Dla mnie git, że cały świat na czerwono, teraz widać ile pw daje większość :D
  12. -KoowaL-

    Chania - rozmowy o świecie i nie tylko

    Parodia jak ludzie się zgadywali, żeby pograć razem na potężnych kamieniożerców, a później kombinują żeby na zielono ich mieć. XD Co to za fan z gry? Strach w oczach :D
  13. -KoowaL-

    4. USA vs. Walia 20:00

    0:1
  14. -KoowaL-

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    A to nie jest teraz tak, że Strongersi uciekają na urlop? XDD
  15. -KoowaL-

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Wiadomo każdy chce wygrać, ale wolę przegrać świat niż przejść lub łączyć się z wrogiem i olać sojusz z którym gram od początku :)
  16. -KoowaL-

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    I wyszło jaka z was zgrana ekipa- robiąc jeden sojusz i olewając swoich kolegów z HeadHunters, którzy byli od samego początku świata. Szybko stwierdziliście, że nie dacie rady potężnemu sojuszowi Bez Nazwy :D
  17. -KoowaL-

    Leontini - rozmowy o świecie i nie tylko

    Co tu dużo gadać - jak widać HeadHunters jest dużo lepszy od nas "Bez Nazwy" bo jest wyżej w rankingu eventu :( XDDDD
Do góry