Najnowsze treści autorstwa Przeklęta

  1. Przeklęta

    Dyskusja na temat nowego świata

    nie no wieloryb latający z białymi skrzydłami :D na tym nowym serwerze takie będa dostępne :cool::cool::p
  2. Przeklęta

    Dyskusja na temat nowego świata

    pierwsze serwery powstające były mega fajnie powspominać :D Mi się świetnie grało u Gwiazdy Polarnej w xxxx zarąbista ekipka , te bicie rekordów pegaza na zagrode haha ja nadal ciekawa jestem czy ktoś 191 szt na zagrodzie wyszedł bez bonusów zadnych :P XD XD :D ten nowy co 7 stycznia rusza...
  3. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    jeśli ktoś wyszarzy wiec w sumie mnie to tyczy że albo byłam zmęczona albo nie nadaje się a to powiem Ci Caha inaczej , szare sa dozwolone i wcale nie określają co Ktoś i Ty powtórzyłaś po Kimś bo może być znacznie wiecej znaczeń tego kroku ale jeśli Ty mówisz że koniec tematu tego typu to...
  4. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    ja tam nie patrzyłam na znaczek soja :p:p:p- czerwoni zaznaczeni byliście u nas Wy i Ośla i VVV jak już poszliśmy sobie soj 2 osobowy zrobić a na 100% czerwone uderzenia plus jakiś mafiooi koledzy jego coszkoda mi było czarów na nich - do obrony czary sie przydawały a jeszcze coś dla...
  5. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    oj Zepka ja byłam dręczona co serio nawet błysków nie wysyłałam a je dostawałam regularnie tak ot nocą jechana i dzień śmiesznymi atakami jak i kolonami na pałe i akcjami normalnymi jedni koczyli przed południem a nastepni po południu , kolejni wieczorem a nastepni nocą i czesc rapków wkleiłam...
  6. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    nikogo tu na zachód nie wołałam XD prócz że Zeldrisowi poradziłam zejscie tam z racji zmiany pracy przykleiło sie kilka osób a tylko jeden by tu grać ale strasznie nerwowy sie przez ostatni tydzien zrobił i czepliwy więc jak uważał, że my winni , ze mało dawaliśmy z siebie zamiast miec aluzje...
  7. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Moze konta nie umiał założyć :D do Niego cierpliwość straciłaś robiąc mu najazdy na mnie gdzie długo pojęcia nie miałam aż pokazał i moja cierpliowość też się skończyła :D Nie wiem co Ci przeszkadzało jak przeca Ci pomagał a prace zmienił i tak musiał iść na zachód a Ty jazdy i jazdy...
  8. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Hahahaha No Zepka juz podjęła dawno ze mozemy sie Zeldrisem zwyczajnie podzielic i terenem i miastami jak wojskiem :D :D :D Więc te co sobie oczy wydrapac chcialy tak sie bratersko juz później szanowaly :P ale zdazyli ją wyrzucić i no lojalność była na pierwszym miejscu wiec nasza braterska...
  9. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Ooo hej Werka :D Jak tam miasto z przyslugi? ;D Badania strzelilam Ci tam dwa i lekko podbudowa jak mi sie wspomnialo :D ale pewnie "to tez " zauwazyłas :D :D
  10. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Zepka bo Poszedł konflikt miedzy nami i obie opieprz dostalysmy co sie w koncu uspokoiło i skończyła sie zadra az nagle Dark poleciala (((Uwalilas sie mnie nie slusznie o funfla ktory mi pokazal twoją czepliwosc w stosunku mnie i sie wkurzylam slusznie ale Janczysek uspokoił sytuacje a ja na...
  11. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Janczysek ty czytaj calosc nim wypociny dasz Wspomnialam ze swieta nie jestem i o Zepelin mowilam negatywnie ale to co Wy robicie to kazdy z poza soja to psychiczny a Wy idealni ludzie O tym mowa, o tym jak Lepusia i wielu jechaliscie równo! No a co nie jest tak Nie ściągnęłam Tobiasza...
  12. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    :D :D
  13. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak tez mialam obawy i nie zaprzecze ze dobrze sie gra z Nalesnikiem(tylko z messyny go kojarze) tu masz racje , dużą racje i nic do Nalesnika nie mam , nawet Joe Alex co na messynie mielismy zatarg to tu sie z nim dobrze grało ;)
  14. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    Tak jak Caha rzekla i zgadzam sie ze teraz i tu jest taka Kronika jaka jest......XD aczkolwiek szkoda ze ta tu nie przypomina chociaż ćwierć tamtej w ktorej kiedyś sie gralo a mialam ogromną nadzieję ze jednak znow z klasą zespół bo pierwszy miesiąc tak to zapowiadał :D Tonacy brzytwy sie...
  15. Przeklęta

    Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

    E tam żal Zwyczajnie poczatkowo to bylo pytanie jak ktos chcial dołączyć czy ktos ma jakies "ale " bo cenione bylo by zakwas nie powstał a później juz przyjmowano bez zwracania uwagi na innych Mimo ze poczatki trudne zawsze są to lepsza atmosfera była az zaczęły dołączać kolejni i kolejni z...
Do góry