Najnowsze treści autorstwa MówMiKrezus

  1. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Można by rzec - uderz w stół na nożyce się odezwą :D Gwoli wyjaśnienia, Marek nie kieruje sojuszem - chyba, że mówimy o sojuszach z innych światów "Trzech muszkieterach", a co do jego gry, to nie oceniałbym jego gry na mierną. Po prostu wielu rzeczy nie widać z zewnątrz. Takich jak to, że on i...
  2. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    zyga, nawiń jakies hot 16 challenge to teraz w modzie, a coffin dance już się wszystkim znudziło :D To jest moja nominacja dla Ciebie :D
  3. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    hahha, widziałem tego mema, też chciałem wstawić xD
  4. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Muszę przyznać, że teoretycznie o 23.59 mógłby się pojawić śmiesznejszy post od zygi. Choć on wysoko zawiesza poprzeczkę :D edit, niż zygi
  5. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Cóż, nie mam nic do stracenia. Trzymajcie się cieplutko na czas majówki :) Marne wasze trudy, o bół głowy mnie przyprawiają Takie pisanki to ot przedszkolak potrafi Rymy częstochowskie tylko się tu trafiają a jak wiadomo, taki rym w rytm zawsze trafi. Idzie majówka, czas odpoczynku...
  6. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    Co Ty mówisz, haha tak mi humor dziś poprawiłeś, bo ten jali to mnie zasmucił :(
  7. Taras - rozmowy o świecie i nie tylko!

    szczerze mówiąc kogo obchodzi Wasz tryhard xD za pół roku i tak świat zamkną xDD edit, a nie przepraszam nie "tryhard" tylko "dobra zabawa" xDD
Do góry