Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

orion.pmż ty #####. Przestań ploty ############, jak to niby Hopek podzielił sojusz. Ty bazylu jeden. Działałeś za plecami rady i drugiego założyciela. W sprawie cudaków itp. Stawiałeś wszystkich przed faktem dokonanym. Wyszedłeś z sojuszu bo się obraziłeś jak to rada i reszta graczy mogła mieć inne zdanie niż Twoje. Zacząłeś wyzywać radę i graczy którzy zostali z Hoplitą od najgorszych. Twoi wyznawcy poszli za Tobą. Niby neutralny byłeś a i tak knułeś jak swoim byłym graczom zepsuć cudaki. I Ty jeszcze śmiesz pisać o tym że jak wbijemy na inny świat to nas zmieciesz z planszy? Jeżeli tak to sobie szykuj dużą ekipę, dołącz do kogoś aby tylko się zemścić za swoją głupotę. Bo to Ty podzieliłeś sojusz a nie Hoplita. Pamiętaj że Twój krętacki nick będzie pamiętany zawsze. ;) a tak prosto od mojej osoby. orion.pmż pamiętaj o zapisanych rozmowach, screenach i wgl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27702

Guest
Ploty..po co?
Co to da jak za chwilę tamten świat zamkną i Legiony będą jedynym wygranym sojuszem...
Nie wiem czego teraz szukasz...serio nie wiem i to w temacie świata na którym nawet nie grasz...
 
Do góry