Dimale - rozmowy o świecie i nie tylko.

było o męczeniu ich atakami, nic nie było o szarakach, było za to mówione o regularnym sprawdzaniu(atakowaniu) miast bo baliśmy się że oni wam miasta oddadzą
No to o czym ty mi tu....wiec jednak chcieliście ich zajechac,dobrze ze slaba psyche mieli bo jak by to wam tak wychodzilo jak spelnianie gróźb choc by moim adresem to klekajta narody
 
O matko i córko nie możemy chociaż raz popisać normalnie:)my to wy tamto....A i gratulujemy transferu szoku ubku macie konkurencję w sojku:)
 

DeletedUser27580

Guest
O matko i córko nie możemy chociaż raz popisać normalnie:)my to wy tamto....A i gratulujemy transferu szoku ubku macie konkurencję w sojku:)
Dziękujemy, jeśli okaże się takim grajkiem jak przez Ciebie wspomniani szoku z ubkiem to nawet stałki mu zrobimy :)
 
To skończ to odbierać jako atak na swoja osobe jeden z drugim.bo akurat to co cisnie zalus to smieszne jest bo tak jak by kacix przyleciał no forum sie pochwalic ze mi miasto buchnal.a ja bym byl wami to zaraz bym nawymyslal dlaczego tak a nie inaczej,a ze jestem sobą-buchnął to buchnął wolałem sie przekręcić na drugi bok i pospac jeszcze godzinke
 
bo mamy lepsze sposoby niż głupie ataki co 5 minut i fejkowanie? :)

ale widocznie dla niektórych gra na pewnym poziomie jest zbyt dużym wyzwaniem

przypomnij mi jedna z nielicznych waszych akcji na Errora skończyła się wysyłaniem przez was fejków aby nie mógł robić normalnie cofek.. a hm... wskaż mi jedną sytuacje kiedy niby my was fejkowaliśmy podczas akcji? Albo ogólnie fejkowaliśmy?
 
nazwach miast? liczba mnoga? grubo chyba jednak ślepy jestem bo widziałem jedno,
niech będzie że płakałem na forum, trelka i na forum i massami w grze :D, kto wam broni atakować ziutka?

podczas akcji errora fejkowaliśmy 1, ja od was (pod czas akcji) nie dostałem żadnych fejków, to nie znaczy że wy lub ludzie od was wgl nie fejkują

ponieważ mam zaspamioną skrzynkę to nie zamierzam szukać starych raportów aby pokazać wam że to miało miejsce wcześniej, ale error fejkami lata odkąd kosiarz się wbił do nas na wyspy


//nasza morela nie może wam wbić moralowego kolona więc prowokuje inaczej <3
 
ja nie płaczę :)

ja tylko informuje wszystkich otwarcie dlaczego cierpią- aby było jasne kto zaczął tą zabawę :)

mi tam ta zabawa się podoba- aż żałuje że nie mam kolejnych x4 znowu wbiłabym na was kilka mln ;)
 
nazwach miast? liczba mnoga? grubo chyba jednak ślepy jestem bo widziałem jedno,
niech będzie że płakałem na forum, trelka i na forum i massami w grze :D, kto wam broni atakować ziutka?

podczas akcji errora fejkowaliśmy 1, ja od was (pod czas akcji) nie dostałem żadnych fejków, to nie znaczy że wy lub ludzie od was wgl nie fejkują

ponieważ mam zaspamioną skrzynkę to nie zamierzam szukać starych raportów aby pokazać wam że to miało miejsce wcześniej, ale error fejkami lata odkąd kosiarz się wbił do nas na wyspy


//nasza morela nie może wam wbić moralowego kolona więc prowokuje inaczej <3

Moje ataki kolego dochodzą wszystkie- to nie są fejki :) I nie latają na ciebie co 5 minut ;)

//znaczy teraz latają skoro ziutek się tak bawi :cool:
 
a i ps. możecie pocofać biremy, poburzyć murki i takie tam- płakaliście że macie je bo latamy moralowymi- teraz już nie możemy więc zapraszam do równej walki : )
 

DeletedUser29153

Guest
E no co wy z tymi biremami bóldupicie trelka xd mają to se wstawiają żeby miec spokój proste akurat xd
 

DeletedUser29153

Guest
Taką taktykę obrali i mieli do tego prawo :D przecież to akurat nie stanowi o poziomie gry. Skoro działa lub cie wkurza jako ich wroga to nie jest takie złe ;p
 
ja nie płaczę :)

ja tylko informuje wszystkich otwarcie dlaczego cierpią- aby było jasne kto zaczął tą zabawę :)

mi tam ta zabawa się podoba- aż żałuje że nie mam kolejnych x4 znowu wbiłabym na was kilka mln ;)
dokładnie, a jak tam latawce? hopki gotowe na powtórkę


Moje ataki kolego dochodzą wszystkie- to nie są fejki :) I nie latają na ciebie co 5 minut ;)

//znaczy teraz latają skoro ziutek się tak bawi :cool:
co powiesz kiedy miałeś eryki i latał FEJK(5 eryk) co 20-30 min po 4 ataki?


a i ps. możecie pocofać biremy, poburzyć murki i takie tam- płakaliście że macie je bo latamy moralowymi- teraz już nie możemy więc zapraszam do równej walki : )
no to wpadaj, nie wiem gdzie ty murki widziałaś? *robi więcej... był ostatnim bunkrem jaki miałem,

biremy stoją, o co mam się budzić rano z kolonem w mieście, akurat error tak robi z deffem (tu akurat mam raport bo rzadko latam :D)
Screenshot_2020-08-20 Grepolis (3) - 54 5 1.png

//no może gdzieś murki sporadycznie stoją bo latałaś po deffowych miastach i nie chciało mi się cofać
 
Do góry