Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Na trzech ostatnich światach morale było wyłączone, najwyższy czas, aby osoby lubiące morale też miały gdzie grać :D
 

DeletedUser26609

Guest
Na trzech ostatnich światach morale było wyłączone, najwyższy czas, aby osoby lubiące morale też miały gdzie grać :D
Widzisz gdzieś tu takie? Bo ja na razie widzę same głosy sprzeciwu :D

Proszę o uruchomienie szybkiego świata na koniec września z nowym systemem, bez morali :D akurat się skończy zabawa na serio na Idalium
 

DeletedUser27806

Guest
No ale ludzie nie lubią morali :D dajcie się pobawić ;)

Robimy Akcję STOP MORALOM! :D
 

DeletedUser5

Guest
Całkowicie nie możemy wyeliminować morale, ale staramy się dawać je rzadziej, kiedyś były na co drugim świecie - robimy postępy :D
 

DeletedUser27909

Guest
widzę tu same wpisy o tym żeby nie było morale,a nie ma wpisów osób co chcą morale,dlatego powinniście się postarać żeby nie było morale,wiem że to możecie,
 

DeletedUser25484

Guest
A ja chce morale,bum już nie masz argumentu że nikt nie chce morale..
 

DeletedUser25484

Guest
Czterech graczy... Ustalone zostały już ustawienia więc nie ma sensu ich zmieniać na dwa dni przed startem :p
 

DeletedUser26609

Guest
Tylko, że ostatnio oddawano decyzję o ustawieniach świata graczom.
Ale widać #dobrazmiana dotarła i tu

Koniec z demokracją, rządy niemieckiego tyrana wróciły..l
 

DeletedUser27909

Guest
grałem już na serwerze z aktywnym moralem, zabija on piękno tej gry,dlatego jestem przeciwny żeby nowy świat był z aktywnym moralem,jak są ankiety na nowe ustawienia gracze wybierają ustawienia bez aktywnego morale,bo wypacza to wynik gry,dlatego postarajcie się żeby zmienić to na nowym świecie co ma być otwarty,
 

DeletedUser25484

Guest
Shanqa już napisała że czas wreszcie na świat z moralami... Prznajmniej będzie coś nowego,a nie jedyna różnica między światami to tylko szybkość jednostek i system podboju... :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21146

Guest
A ja tam lubię morale, moim zdaniem dość ciekawe akcje można wykombinować z ich użyciem, a bez morale to tak wszystko na jedno kopyto
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry