Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież to shiro czy jakoś tak widać odrazu :D

słabo szukacie, to na bank nie doktorek bo ten gracz gra na akcjum w MSF

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A ja tam wiem może i pod jakim nickiem gra doktorek.Wczesniej chłopaka nie znałem i powiem wam jedno wymiata zarówno w offie jak i w deffie .Czasóweczki / kliny są zacne jeszcze kilku takich by się przydało:)

defowac miast nie macie czym ze tylko na kliny liczysz? :p
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

O czuje się doceniona :)
Ale miasto na Twoją rzecz wkońcu straciłam :p
I to wszystko przez Smoczka bo mi wtedy strazy nie wysłał na wsparcie :(

pewnie nie mial wolnych trampkow zeby doslac z innej wyspy albo sciemnial :)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widze ze Doktorek to temat numer 1 na Edessie. Fejm rosnie Mateuszu!
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser26171

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ajajjajajajajja jak dzieci xdd no
smiley_emoticons_bravo2.gif
za spostrzegawczość
smiley_emoticons_idea2.gif
jestem Doktorkiem i nie płaczcie juz po striny wam się napełniły aż w oczy szczypie :D
smiley_emoticons_bravo2.gif
gratki dla klocka z GUARDIANEK :d
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A mnie siewcy wyrolowali i miasta podmienili.. a dzisiaj obstawili i nie mam jak przejąć :( smutno mi z tego powodu..

Aż przykro patrzeć na Twój smutek, mogę Cię utulić - u mnie to zawsze pomaga :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie to nie, prosić się nie będę - szczególnie Ciebie
smiley_emoticons_lol.gif


A tak swoja drogą, czy jest jakiś sojusz na tym świecie, który jest w stanie zatrzymać Uchodźców? :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie to nie, prosić się nie będę - szczególnie Ciebie
smiley_emoticons_lol.gif


A tak swoja drogą, czy jest jakiś sojusz na tym świecie, który jest w stanie zatrzymać Uchodźców? :)

Tylko Ty potrafisz to zrobić, wierzymy w Ciebie :D

I co Wy tak z tymi uchodźcami? Przereklamowani są. Ja im 2 wioski łyknęłam i lecę na trzecią, a lama ze mnie okrutna
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulacje dla Siewców za obronę miasta Sulejmana. Bardzo ładnie Wam to wyszło. Sporo birem dopływało. niemniej jednak akcja robiona na kolanie, troszkę pod publiczność, ale zabawa była przednia.
 

DeletedUser7014

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulacje dla pana KS96 za niezwykle sprawne zniszczenie dobrze prosperujcącego sojuszu top1 na M54:D
Zajeło mu to cale 16h.
BraVVo Gosciu
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

te twoje konczenie to ja juz znam :)
takze juz nie sciemniaj :)
chyba juz na reti emeryturke zapowiadales :p

tak, miał być ostatnim ale dałem się potem wyciągnać na akcjum i kalidon
nie musze ściemniać :p już jest przesyt grepo a ze wiekszosc tez juz zmeczona gra i eventami co 3 miechy to spora szansa ze nikomu sie nie bedzie chcialo isc na kolejny swiat co za tym idzie nikt nikogo wyciagac nie bedzie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulacje dla pana KS96 za niezwykle sprawne zniszczenie dobrze prosperujcącego sojuszu top1 na M54:D
Zajeło mu to cale 16h.
BraVVo Gosciu


No cóż jak to rozwalił? a kto mu pozwolił rozwalic? a gdzie byli szefowie?? a gdzie była rada??

jak może jeden gracz rozwalic cały sojusz?? jak się udało jednemu graczowi rozwalic jeden sojusz to znaczy że sojusz był denny i miał słabe struktury a nie top-1

co ten facet zrobił że rozwalił tak mocny sojusz jak piszesz? co mógł zrobic jeden człowiek haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

moje zdanie jest takie że jak go ktoś rozwalił to gracze i to bardzo słabi którzy pewnie pouciekali jak szczury z tonącego statku zamiast zachowa spokój i rozwagę.
 

DeletedUser23808

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No cóż jak to rozwalił? a kto mu pozwolił rozwalic? a gdzie byli szefowie?? a gdzie była rada??

jak może jeden gracz rozwalic cały sojusz?? jak się udało jednemu graczowi rozwalic jeden sojusz to znaczy że sojusz był denny i miał słabe struktury a nie top-1

co ten facet zrobił że rozwalił tak mocny sojusz jak piszesz? co mógł zrobic jeden człowiek haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

moje zdanie jest takie że jak go ktoś rozwalił to gracze i to bardzo słabi którzy pewnie pouciekali jak szczury z tonącego statku zamiast zachowa spokój i rozwagę.


Z tego co wiem Manfred to KS96 nawet nikomu z rady nie przedstawił sytuacji, ani tego co chce zrobić :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No cóż jak to rozwalił? a kto mu pozwolił rozwalic? a gdzie byli szefowie?? a gdzie była rada??

jak może jeden gracz rozwalic cały sojusz?? jak się udało jednemu graczowi rozwalic jeden sojusz to znaczy że sojusz był denny i miał słabe struktury a nie top-1

co ten facet zrobił że rozwalił tak mocny sojusz jak piszesz? co mógł zrobic jeden człowiek haha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

moje zdanie jest takie że jak go ktoś rozwalił to gracze i to bardzo słabi którzy pewnie pouciekali jak szczury z tonącego statku zamiast zachowa spokój i rozwagę.

A to ktoś musi pozwalać, jak w sojuszu jest tylko jeden założyciel? wystarczy guzik nacisnąć. Nie każdy ma predyspozycje do rządzenia, więc dziwne nie jest, że gracze pouciekali do innych sojuszy. Z całym szacunkiem, ale skoro masz o nich takie zdanie, to po co chcieliście się z nimi układać?
 
Do góry