Strateg i Maskotka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ale niektórzy mają tu dziś niebywale wielki ból dupy :) nie wiem redka co Ci Haszek zrobił, ale pewnie to tylko żarty były ;)

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze on mi kompletnie nic nie zrobił. Nie podoba mi się jego kreacja. Można przekazać ważne informacje nie stawiając się ponad wszystkimi.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Asterko, jakbys zapoznała się z tematem, to wiedziałabyś, że kandydaturę Haszkaa na stratega to akurat ja zgłosiłam, i propagowałam jego osobę we wszystkich zgłoszonych kategoriach bardziej niż ktokolwiek - poczytaj kilka stron wcześniej chociażby ten temat.
Oczywiście możesz co chcesz.
Nigdy się nie ma drugiej szansy aby zrobic dobre pierwsze wrażenie.
 

DeletedUser6140

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Asterko, jakbys zapoznała się z tematem, to wiedziałabyś, że kandydaturę Haszkaa na stratega to akurat ja zgłosiłam, i propagowałam jego osobę we wszystkich zgłoszonych kategoriach bardziej niż ktokolwiek - poczytaj kilka stron wcześniej chociażby ten temat.
Oczywiście możesz co chcesz.
Nigdy się nie ma drugiej szansy aby zrobic dobre pierwsze wrażenie.
akurat zawsze wszystko czytam na temat, którym jestem zainteresowana,a moja w sumie bezsensowna rozmowa zaczęła się od koleżanki redka,no i tyle żeby się nie zagłębiać w temacie..
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze on mi kompletnie nic nie zrobił. Nie podoba mi się jego kreacja. Można przekazać ważne informacje nie stawiając się ponad wszystkimi.

No tu muszę się zgodzić, zdecydowanie to jest najśmieszniejsze. Stwierdzenie o tym, że nie podoba Ci się "Milord" wzbudziło we mnie nadzieję, że rozumiesz iż to tylko "gra aktorska", ale ostatnie zdanie tą nadzieję burzy...
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No tu muszę się zgodzić, zdecydowanie to jest najśmieszniejsze. Stwierdzenie o tym, że nie podoba Ci się "Milord" wzbudziło we mnie nadzieję, że rozumiesz iż to tylko "gra aktorska", ale ostatnie zdanie tą nadzieję burzy...

No spójrz.. a moja rola to wredna zołza.. A dzisiaj jest świetny dzień na wyzołzowianie się.. Myślałam, ze to oczywiste. W końcu wszyscy tu jesteśmy aktorami. Może Ci się ona nie podobać, tak jak mi się nie podoba gra haszka :)
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

No spójrz.. a moja rola to wredna zołza.. Myślałam, ze to oczywiste. W końcu wszyscy tu jesteśmy aktorami. Może Ci się ona nie podobać, tak jak mi się nie podoba gra haszka :)

Ja niczyjej nie oceniam, a przynajmniej staram się nie krytykować. A czy wszyscy są aktorami? W to wątpię, mimo wszystko znaczna część wpisów niemogących pogodzić się z głosami na Haszka była na serio ;)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Ja niczyjej nie oceniam, a przynajmniej staram się nie krytykować. A czy wszyscy są aktorami? W to wątpię, mimo wszystko znaczna część wpisów niemogących pogodzić się z głosami na Haszka była na serio ;)

Może dlatego, ze były to głosy osób, które na forum zajrzały po raz pierwszy na prośbę Haszka :) Haszek udowodnił, ze na forum nie ma wolności słowa, ze posty są kasowane, gracze banowani (często bezpodstawnie).. Stali bywalcy forum nie mieli o tym bladego pojęcia. Do tej pory byli przekonani, że w tym Eldorado panuje wolność słowa i każdy może wyrazić swoją opinię, choćby najbardziej krytyczną. Dziękuję Haszku, ze otworzyłeś mi oczy. Po raz kolejny. Forum jest beee, modzi są beee, a złoto daje przewagę w grze. Iście Milordowskie złote myśli. Dziękuję Ci z całego serca.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Haha...sam byłem banowany w imię tej "wolności słowa", więc również nie wiem, do kogo Haszeek tak cały czas pieje. Ci, którzy się tutaj udzielają, a raczej w dużym stopniu udzielali, rezygnowali z tego forum właśnie pod tym "pretekstem". A jak Ci stali bywalcy zaczęli znikać, to nagle okazuje się, że forum coraz bardziej umiera i nic nie da się zrobić, aby tę kwestię odpowiednio naprostować. A Ci którzy są tutaj "przelotem", to tej "wolności słowa" i tak w żaden sposób nie są w stanie zweryfikować.


PS: Choć szeroko pojęta "cenzura" powinna być obecna na każdym forum...ale to temat na inną dyskusję.
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

O ranyyyy, ze skrajności w skrajność. Haszek krytykujący cenzurę zły, cenzura zła, złoto złe, ale pewnie bez premki też źle. Wszystko jest złe, zróbmy reset.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nadal nie rozumiem po co była odstawiona cała ta szopka. "Milordowe" myśli nie zmienią podejścia nikogo do FO, a admini będą dalej tacy sami
Haszku, następnym razem jeśli będziesz chciał zabłysnąć, to lepiej obsyp się brokatem :)

smiley_emoticons_lol.gif


Teraz mogę się pożegnać i udać na spoczynek. Maja brokatem rozwaliła system :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Zaczynam się zastanawiać czy to ja piszę w aż tak zawoalowany sposób, czy czytający moje teksty ludzie są za mało bystrzy by dostrzec w czym rzecz.
Jeżeli jest kłopot - napiszcie wprost. Wytłumaczę łopatologicznie.

A że potraficie tylko w chamski sposób dogryzać....

Dziewczyny, jest piątek, piąteczek, gdzie Wasi faceci?
Zostawcie już te koty i króliki i szukać sobie chłopa, a nie siedzieć na forum. Od tego dzieci się nie rodzą...
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Napisz w 3 zdaniach i po ludzku o co Ci chodzi :)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Na polskim się nie uważało, matury się nie zdało to teraz niech się cierpi.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Na polskim się nie uważało, matury się nie zdało to teraz niech się cierpi.

Matury? Ja tylko 3 klasy podstawówki skończyłam.

Kazałeś napisać wprost, to wytłumaczysz łopatologicznie. Już zmieniłeś zdanie? Wiem, niegodnam, bez wykształcenia, bez matury. Idę cierpieć :) W szczególności, ze nie dostrzegam tych Twoich +9 w sceptyku.. chyba, ze na korzyść mg, ale z matmy też byłam cienka :)

A mogłam zakończyć lekturę na brokacie :) Chociaż zabawnie było :)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Nadal nie rozumiem po co była odstawiona cała ta szopka. "Milordowe" myśli nie zmienią podejścia nikogo do FO, a admini będą dalej tacy sami
Haszku, następnym razem jeśli będziesz chciał zabłysnąć, to lepiej obsyp się brokatem :)
Niestety nie mogę ci przyznać gwiazdeczki, ale za tą riposte to tysiąc ci się ich należy
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Dzięki wszystkim za aktywny udział w konkursie :) Sprawdzimy wszystkie głosy i w ciągu kilku dni zostaną opublikowane wyniki.

To juz nie chodzi o to czy poddanych czy nie poddanych.. mnie śmieszy, ze głosują osoby z 3 postami.. wszystkie 3 napisane teraz na potrzeby konkursu :) wiem, wiem.. kont nie mieli, ale czytają forum mega uważnie ;) czepiam się szczegółów :)

Jeśli za rok pojawi się kolejna edycja konkursu, to na pewno usuniemy możliwość oddawania głosów przez osoby, które nie są aktywnymi uczestnikami forum - czyli przykładowo nie napisali X postów dłuższy czas przed rozpoczęciem konkursu. Nie wszystko da się wyeliminować, każdy uczestnik może przeprowadzić kampanię reklamową nawet wśród aktywnych forumowiczów, ale zobaczymy co da się zrobić, by ograniczyć takie sytuacje.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Strateg i Maskotka

Przedstawiam częściowe wyniki konkursu :) W kategorii Maskotka Forum największą liczbę głosów otrzymały po równo londi oraz maja2013, w związku z czym przeprowadzamy dogrywkę, która potrwa do 6 sierpnia, do godziny 23:59 w tym temacie. Nie będziemy jednak trzymać was w niepewności i czekać na nasze Maskotki z ogłoszeniem wyników w pozostałych kategoriach ;)

Dwie osoby zdobyły ten sam tytuł po raz drugi, więc w ich rangach uwzględnione zostały obie edycje konkursu.

mistrz_propozycji_2014-15.png


[profil]-Achilles--[/profil]

Nagroda: ranga oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

wielki_m%C3%B3wca%202015.png


[profil]Sisi[/profil]

Nagroda: ranga oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

forumowy%20sceptyk%202014-15.png


[profil]MG34[/profil]

Nagroda: ranga oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień

doborowy_strateg%202015.png


[profil]DonBeker[/profil]

Nagroda: ranga oraz 200 sztuk złota i jeden dowolnie wybrany bonus Tyche na tydzień


Gratuluję zwycięzcom! W celu odbioru nagrody proszę o zgłoszenie się do mnie w prywatnej wiadomości lub w tickecie, podając swój nick w grze, świat, na którym chcecie odebrać bonus, a także który bonus Tyche wybieracie:

  • Błogosławieństwo ataku Tyche
  • Błogosławieństwo obrony Tyche
  • Błogosławieństwo drewna Tyche
  • Błogosławieństwo kamienia Tyche
  • Błogosławieństwo srebrnych monet Tyche
  • Błogosławieństwo szkolenia Tyche
  • Święto radości Tyche
 
Do góry