Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16352

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Dlaczego niby duże wymagania ?
Słyszałem że sporo osób się szykuje i to nie byle jacy grajkowie

Fajnie że dobrzy gracze się wybierają na nowy świat,jeszcze żeby się załapać do sojuszu z takimi graczami;)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Ja się nie boje ludzi którzy lubią nowy podbój, ale on wymaga większej aktywności a ja gram w grepo żeby się zrelaksować .. i kiedy zobacze kolona w swoim mieście, poproszę sojusz o pomoc .. A nie że nagle zobacze moje miasto na czerwono ..

Chyba sobie żarty robisz...nowy system i wymagana większa aktywność? Chyba na odwrót...
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak ktoś jest non stop na garnuszku sojuszu to musi być zrelaksowany !
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

londi bo trzeba nie logujesz się 24 godziny na nowym i już miasta możesz nie mieć
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Jak na starym się też nie będzie regularnie pojawiał, to Ci miasta równie szybko pozabierają...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Na nowym systemie jest bardzo podobnie. Wbijasz bunt i po tych 12h miasto przejmujesz...czyli trwa to bardzo podobnie czasowo. Ja tam bym się nie kłócił, który system wymaga większej aktywności. Każdy ma swoje plusy i minusy w tej kwestii.
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

londi bo trzeba nie logujesz się 24 godziny na nowym i już miasta możesz nie mieć

A co to za gracz ktory nie zaloguje sie na gre przez 24/h?
Wedlug mnie system podboju w sumie nie gra roli
Jakies info kiedy nowy swiat ruszy? Bo chetnie bym wbil
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie, dowiemy się tuż przed startem.
 

DeletedUser22901

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Licze na nowy system minimum 2 predkosci i bonus tak od 1-2 wtedy bede w "raju" hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

było wyżej.
Ponoć w listopadzie ma ruszyć - tak mniej więcej ;)

To tak mnie czy więcej wkońcu :) ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

Boziu, widzisz i nie grzmisz...

No cóż ja też jestem za starym

Ee, to by było za łatwe, bo rozwalasz komuś wojo, i na starym systemie ktoś jest póki co spokojny, a na nowym leci atak a zaraz po nim kolon i dziękuje .. miasto twoje.
Ja nie lubię siedzieć na grepo jakoś długo, a w takiej sytuacji byłoby to konieczne ..

Stary system, jest dla ludzi którzy wolą czekać zanim podbiją miasto .. Ja się nie boje ludzi którzy lubią nowy podbój, ale on wymaga większej aktywności a ja gram w grepo żeby się zrelaksować .. i kiedy zobacze kolona w swoim mieście, poproszę sojusz o pomoc .. A nie że nagle zobacze moje miasto na czerwono ..

W zasadzie to i ten i ten system wymaga takiej samej aktywności ..

Uprzedzę fakty: nie przejmuj się, mnie nikt nie lubi...
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Dyskusja na temat nowego świata

nie przejmuj się, mnie nikt nie lubi...

Haszek, dalej?
Tyle miesięcy po ekscelencji a Ty nie łapnąłeś ani jednego przyjaźnie i koleżeńsko nastawionego rozmówcy/gracza, który być może nosiłby w sobie zadatki kiełka z którego można byłoby sądzić że kiedyś wyrośnie: "Nie jestem pewien, ale chyba CIę lubię, Haszek?" ???

Reallyyy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry