Sytuacja na świecie Pella

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

W sumie racja zwykła masówka nie ma komu tam grać nawet.

Co tam że zabralismy na ostatniej akcji 50 miast dwóm sojuszom z top 3 heheh o reszcie nie wspomne:)
Musiałem coś przyspamić żeby nie było że nie czytam tu tych wypocin :cool:

wszystko co dobre zawsze sie konczy,nawet kret wam nie pomoze, zobaczymy ile wy stracicie :) a ze masówka to na bank nie długo bedzie ****wesoła gromadka****
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21229

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

wszystko co dobre zawsze sie konczy,nawet kret wam nie pomoze, zobaczymy ile wy stracicie :) a ze masówka to na bank nie długo bedzie ****wesoła gromadka****

a u was siostry z podwórka ,bracia z podwórka
A na pewno nie stracimy tyle co wy - Jak to brzmi to ciekawe i popularne ostatnio zdanie ?
,,Co byście nie zrobili tego już nie zatrzymacie"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21776

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

a u was siostry z podwórka ,bracia z podwórka
A na pewno nie stracimy tyle co wy - Jak to brzmi to ciekawe i popularne ostatnio zdanie ?
,,Co byście nie zrobili tego już nie zatrzymacie"

my w przeciwienstwie do was zmniejszylismy o 1 akademie jakbys nie zauwazył,napiszesz tak: zaraz zaraz nie wszystko naraz :) wezcie sobie jeszcze ze 4 pakty zrobcie oprucz tych co macie..czas pokarze jak bedzie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

my w przeciwienstwie do was zmniejszylismy o 1 akademie jakbys nie zauwazył,napiszesz tak: zaraz zaraz nie wszystko naraz :) wezcie sobie jeszcze ze 4 pakty zrobcie oprucz tych co macie..czas pokarze jak bedzie

A o co się rozchodzi szanowni Panowie?

Polecam!
2q9j86x.jpg
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

No na pewno nie stracimy tego co wy a jak powtórzymy to kolejny wasz sojek padnie więc czekamy i patrzymy.Dodatkowo zapraszam do zwiedzania moich miast kolego.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do dzisiaj wjechaliscie chyba pięcioma sojuszami w nas i na razie szału nie ma:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

coś tu boli kogoś gdzieś w coś :rolleyes:
Akcja całkiem fajnie zorganizowana, nie da się wszystkiego wybronić, żaden sojusz nawet złożony z asów grepolis nie wybroni wszystkich miast. Byłem od początku pewny, że coś stracimy, ale porównując 49 miast do 7 robi różnicę i to o dziwo ładnie wyszło matematycznie siedmiokrotną.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A dzisiaj StarSi na Nas życzę byście zebrali coś poza kilkoma szarakami.
Chociaż jak widzę te Wasze ataki to zastanawiam się nad specjalnym odznaczeniem "pływak miesiąca".
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zobaczymy wieczorkiem.....specjalisto od przejec wewnetrznych,lepiej plywac po czerwonych kropkach niz swoich przejmowac....
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

zobaczymy wieczorkiem.....specjalisto od przejec wewnetrznych,lepiej plywac po czerwonych kropkach niz swoich przejmowac....

Wyciągamy argumenty widzę:)
Miło mi, że tak się interesujesz moimi podbojami
9 wiosek przejętych od innych sojuszy 3 od swoich.
I dwie oddane.
Dla porównania pan specjalizujący się w przejęciach od wielkich sojuszy:
dgh3pl.png


następny proszę.
A wieczorkiem zobaczymy jak będziecie mieli czym poprawić:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A dzisiaj StarSi na Nas życzę byście zebrali coś poza kilkoma szarakami.
Chociaż jak widzę te Wasze ataki to zastanawiam się nad specjalnym odznaczeniem "pływak miesiąca".
pewnie resety porobili z nudów nie dlatego ze mase atakow od nas mieli bo to przeciez nic wspólnego z tym nie miało
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

pewnie resety porobili z nudów nie dlatego ze mase atakow od nas mieli bo to przeciez nic wspólnego z tym nie miało

Nie miało - Infekcja został wyrzucony o 1:40 kiedy ataków żadnych nie było.
Herrov odszedł o 11:08 o 11 zrobił restart i też nie miało to wspólnego nic z atakami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie miało - Infekcja został wyrzucony o 1:40 kiedy ataków żadnych nie było.
Herrov odszedł o 11:08 o 11 zrobił restart i też nie miało to wspólnego nic z atakami.
Infekcja od wczoraj miał bunty a na Herrov-a leciały ataki
Dziwnie to wyglada Ty piszesz że Infekcja wywalony został tylko za co może za bunty hehe zerknij w jego staty zobacz czy pkt z obrony mu wskoczyły mało bo mało ale nie nasza wina że tak łątwo te bunty wbic było

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jedno przesłanie dla reszty graczy zsojuszu ER mi się nasuwa -uważajcie na bunty bo jak macie ich za dużo to możecie wyleciec z sojuszu-sojusz broni tylko tych z góry
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

dziwne - bo z tego co wiem - oboje mieli pełno buntów


Mieli pełno buntów?
Ostatnie 3 wiochy straciliśmy wiedząc o buncie 3 godziny przed jego rozpoczęciem albo wcale nie wiedząc.
I stracił taką wiochę miedzy innymi Infekcja.
Zrobił on szaraka jako gracz bez sojuszu czego tłumaczyć nie muszę został wyrzucony i koniec tematu.
Herrov zrobił szaraka między innymi przez wyrzucenie Infekcji mimo tego, ze wczoraj zaprzeczał temu, że odejdzie jesli zrobi to Infekcja.
Gdyby tego nie zrobił obstawilibyśmy każde miasto.
Mamy od Was 8 buntów ;)
Postarajcie się bardziej , bo ostatnio słyszałem, że nawet kreta nie potrzebujecie do skopania Nas,a teraz poza kretem to szukacie jeszcze graczy:)
No sojusz Stars przede wszystkim uczciwy,mający argumenty (co widać po koledze wyżej), broniący naciskanych, no i najlepszy we wszystkim.
A tak szczerze to ta Wasza nauka pływania była dobrze odebrana u nas na forum.
Dawno nie było się z czego pośmiać.
Aha no i zapomniałbym walczycie sami,a jeśli przypadkiem nic nie przejmiecie to napiszecie,ze obstawiali nas sojusznicy hehe
Pozdrawiam serdecznie :D

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Infekcja od wczoraj miał bunty a na Herrov-a leciały ataki
Dziwnie to wyglada Ty piszesz że Infekcja wywalony został tylko za co może za bunty hehe zerknij w jego staty zobacz czy pkt z obrony mu wskoczyły mało bo mało ale nie nasza wina że tak łątwo te bunty wbic było

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jedno przesłanie dla reszty graczy zsojuszu ER mi się nasuwa -uważajcie na bunty bo jak macie ich za dużo to możecie wyleciec z sojuszu-sojusz broni tylko tych z góry


Wyślij masówkę do nas jak to zrobił DSE.
Napisz im o tym i zobacz kto odejdzie co?
nic nie wiecie o ER myślicie,ze jesteśmy zbieraniną graczy zupełnie sobie nie pomagających i nie grających razem.
Prawda jest taka,ze o buntach Infekcji nic nie wiedzieliśmy, bpo nie informował mieć bunty,a nieinformowac o nich mimo ,ze siedzial w tym czasie na TS to wielka różnica.
Teraz dobra rada zanim zaczniecie z nami rozmawiac i dawac te swoje zale.
Weź duuuuuzy rozbieg i uderz głowa w sciane, bo my sie złamać nie damy,a na pewno nie przez wpisy tutaj ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Mieli pełno buntów?
Ostatnie 3 wiochy straciliśmy wiedząc o buncie 3 godziny przed jego rozpoczęciem albo wcale nie wiedząc.
I stracił taką wiochę miedzy innymi Infekcja.
Zrobił on szaraka jako gracz bez sojuszu czego tłumaczyć nie muszę został wyrzucony i koniec tematu.
Herrov zrobił szaraka między innymi przez wyrzucenie Infekcji mimo tego, ze wczoraj zaprzeczał temu, że odejdzie jesli zrobi to Infekcja.
Gdyby tego nie zrobił obstawilibyśmy każde miasto.
Mamy od Was 8 buntów
Postarajcie się bardziej , bo ostatnio słyszałem, że nawet kreta nie potrzebujecie do skopania Nas,a teraz poza kretem to szukacie jeszcze graczy
No sojusz Stars przede wszystkim uczciwy,mający argumenty (co widać po koledze wyżej), broniący naciskanych, no i najlepszy we wszystkim.
A tak szczerze to ta Wasza nauka pływania była dobrze odebrana u nas na forum.
Dawno nie było się z czego pośmiać.
Aha no i zapomniałbym walczycie sami,a jeśli przypadkiem nic nie przejmiecie to napiszecie,ze obstawiali nas sojusznicy hehe
Pozdrawiam serdecznie

A kopernik była kobiętą Idź Pan w..... :p
Ty zarzucasz nam że mamy sojuszników ? jesteś jakimś dziwolągiem to taka gra pisaliście do wszystkich... lecimy na StarS a teraz zarzucasz nam że mamy Pakty bo mamy zrozum Oszczypie to gra strategiczna tu trzeba mysleć .... może za trudne ale wiem że się postarsz zmarszcz brwi bedzie wyglądało że myślisz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Też się tak nieraz tłumaczyłem jak wywaliłe gracza z większą ilością buntów hehe przeszło już mi to i tak nie robię ale rozumiem Ciebie-spoko nie przejmuj się wywalony został bo tak chciałeś -winny się tylko tłumaczy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Pella

A kopernik była kobiętą Idź Pan w..... :p
Ty nawet pływać nie umiesz zajmuj dalej wioski po swoich i udawaj wielkiego mędrca


Błagam Cię :D
my gramy na tym samym serwerze?
Ja tu nigdy nie grałem na stówkę jestem od pomocy.
Ale podsumujmy.
DarkSideEvil
R.agresorów -
Ty 155
Ja - 154
R.obrońców -
Ty - 1313
Ja- 360
R.Wojowników
Ja - 190
Ty - 276
Róznica miedzy nami jest taka,ze ja tu nie gram mam lepsze staty,nie przejmuje wszystkich wioch od czerwonych tylko czyszczę je kolegom.
Nie wjezdzam na czysto w akacjach tylko się rozwalam.
ja mam argumenty Wy propagandę w ktora uwierza tylko twoi znajomi(a ta lista coraz krotsza i schodzi w doł) ściągnijcie sobie jeszcze z 80 osób moze ktos wreszcie znajdzie argument wystarczajacy, by mi lub mojemu sojuszowi cokolwiek zarzucic.
Nauczcie sie grac,nauczcie sie pisac, nauczcie sie szacunku do przeciwnika i nie zgrywajcie takich kozaków, bo i ja i moj sojusz i wiele sojuszy innych wiemy,ze nimi nie jestescie,a zakladam, ze pakt z Domkami juz podpisany wojownicy.
Ja kozaka z siebie nie robie, bo zaraz to napiszecie pewnie ja uswiadamiam, ze nie jestescie na tyle dobrzy, by poniaz tu kogokolwiek

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Też się tak nieraz tłumaczyłem jak wywaliłe gracza z większą ilością buntów hehe przeszło już mi to i tak nie robię ale rozumiem Ciebie-spoko nie przejmuj się wywalony został bo tak chciałeś -winny się tylko tłumaczy
smiley_emoticons_biggrin.gif

Nie ja go wywaliłem.
Gadałem z Nim wiele godzin i nie wyrzuciłbym mimo jego szkody dla sojuszu.
Pisałem wcześniej, że ja nie jestem od rządzenia tylko pomagania.
Ja doradzam inni rządzą.
 

DeletedUser22103

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Pella

Nie ma co oplakiwac infekcji - Ty sie tylko mozesz domyslać ale u Nas wiadomo jak bylo i finito.
Herrow okazał się zwykłym tchórzem jesli z powodu atakow potrafil odejsc z sojka i walnac szaraka, trudno sa i tacy :)
Nie dość że zaspałem sobie to bardziej sie zdziwilem tym że - ataków na mnie ... a prosiłem o atakowanie już wczoraj :D
 
Do góry