Sytuacja na świecie Knossos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Nie ma za co. C: Ciekawy jestem, ile było najwięcej graczy na bylekolwiek serwerze?

spróbuj zalozyc sobie jakies konto na innym swiecie ,wyswietlą ci się propozycje światów i widać ile na nich jest ludzi.

na marginesie na juktasie było grubo ponad 20k ludzi a widze ze tylko 3 morza są w miare aktywne;44,45,55 -np36 jest pełne nieaktywnych graczy co zalozyli wiochy i znikneli
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

spróbuj zalozyc sobie jakies konto na innym swiecie ,wyswietlą ci się propozycje światów i widać ile na nich jest ludzi.

na marginesie na juktasie było grubo ponad 20k ludzi a widze ze tylko 3 morza są w miare aktywne;44,45,55 -np36 jest pełne nieaktywnych graczy co zalozyli wiochy i znikneli
Na m36 było co ścinać, ale wolę Heraklion. C: Można się rozrosnąć chociaż.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Na m36 było co ścinać, ale wolę Heraklion. C: Można się rozrosnąć chociaż.


co ścinać? zalozylem wioche zeby zobaczyc jak sobie znajomi radzą iwywalilo mnie na m36 ,gdzie sie nie spojrze do okoła same wyspy z wiochami 175pkt .niby sporo ludzi sie na ten świat wbiło ale jakoś tego nie widać
(a m46i 56 to totalne pustkowia mimo ze pelne wyspy są)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

mam nadzieję, że na tym świecie nie bd złotników co w rankingu wojowników po 3 miesiącach będą na 20 miejscu, a w pkt na 1... Apeluję do graczy, że ta gra polega na walkach, a nie na maniaczeniu i nabijaniu pkt na złocie. Wiadomo złoto jest po to aby je kupować i grać na złocie, ale wszystko z umiarem, korzystajmy z niego, ale nie psujcie zabawy;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

mam nadzieję, że na tym świecie nie bd złotników co w rankingu wojowników po 3 miesiącach będą na 20 miejscu, a w pkt na 1... Apeluję do graczy, że ta gra polega na walkach, a nie na maniaczeniu i nabijaniu pkt na złocie. Wiadomo złoto jest po to aby je kupować i grać na złocie, ale wszystko z umiarem, korzystajmy z niego, ale nie psujcie zabawy;)

dobra przekonałeś mnie,wbijam i załaduje tylko raz 25k złotka sobie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Jeszcze swiat nie wystartował, a tu kolejka chetnych :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

nowy świat już jest dostępny...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Zdaje się, że ktoś już się podszywa pod IX LEGION :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Hehe wszedłem jako 37 na świat:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

hehehe już ciekawie sie zapowiada .

top 1 symmamchia spartanska czyjakos tam i top 2 yakuza mają za sobą i nie tylko pakty ,ja ....normalnie załamka . jakiś nieogarnięty z Yakuzy nie zablokował podglądu swoich paktów w profilu hehe

5 dni ochronki a oni już paktują ,porażka ;)


ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ZASIEDLENIA M44 PÓŁNOCNY ZACHÓD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

ooo 44 morze :) moje ulubione... Hunter może do mojego sojuszu się przyłączysz? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Knossos

Najlepsze jest to że powstała Podróbka IX Legion:D:D

Ludzie będą bili drzwiami i oknami:D a tu się okaże porażka:)
 
Do góry