Zobacz wyniki ankiety: Czy chcecie żeby to było wprowadzone do grepo

Głosujących
62. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Za

43 69.35%
  • Przeciw

10 16.13%
  • Obojętnie

9 14.52%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 18

Temat: Członkowie w sojuszu;.

Członkowie w sojuszu;.

Siemanko Mam taką małą propozycję, a ona by trochę ułatwiła grę, jak zaczynamy grę na nowym świecie i jest np. 150 osób w sojuszu, i wchodzimy sojusz>członkowie i chcemy się znaleźć to pomiędzy 150 osobami jest to rudne, mój pomysł wprowadził by pogrubienie naszej pozycji w sojuszu, tak samo jak to jest np. w rankingu. Co o tym myślicie? ;D

PS pisze tu pierwszy raz i nwm czy dobrze napisałem, czy dałem tą ankietę czy nie, jak coś to sorka ;p
    A jak nie dałem tej ankiety to powiedzcie gdzie to się zaznacza żeby była ankieta ;p

FireOfNeptun's Avatar
    Miasto
    Nie pamiętam ;D

Odp: Członkowie w sojuszu

Jestem na tak , ponieważ w masówkach mogą być takie problemy
    Platon
    Tylko martwi widzieli koniec wojny

No może ale co to niby jest? jedną linijkę wytłuszczać żeby gracz wiedział jakie ma miejsce w sojuszu. Przecież tak samo jest w rankingu...

Zbanowany

Bądź top1 sojuszu to prościej ci się będzie odnaleźć, simple!

Na nie, bo obecna sytuacja motywuje do bycia top1 - łatwiej się wtedy znaleźć!

Cytat Napisał Shinki Zobacz post
    Bądź top1 sojuszu to prościej ci się będzie odnaleźć, simple!

Na nie, bo obecna sytuacja motywuje do bycia top1 - łatwiej się wtedy znaleźć!
    Co to niby jest za wypowiedź... nie jestem pierwszy w sojuszu i nie będę nie wydaję ciągle złota na przyspieszenie budowy/rekrutacji woja i nie siedzie 24h na dobę na grepolis... Małe udogodnienie graficzne to tylko jest serwerów w ogóle nie obciąży a pomoże znaleźć się na liście członków sojuszu...........

gildon's Avatar
    Miasto
    Spamersko

Cytat Napisał DeathBerserker17 Zobacz post
    Co to niby jest za wypowiedź... nie jestem pierwszy w sojuszu i nie będę nie wydaję ciągle złota na przyspieszenie budowy/rekrutacji woja i nie siedzie 24h na dobę na grepolis... Małe udogodnienie graficzne to tylko jest serwerów w ogóle nie obciąży a pomoże znaleźć się na liście członków sojuszu...........
    Jak się jest w jednoosobowym sojuszu to jesteś top 1
    Po co być top 1? Ja się łatwo znajduję, zapamiętuję numer, pod którym jestem i po sprawie. Jak się zmieni, to wiem tak czy siak gdzie szukać, a sojusz ma prawie 100 osób.
    Więc ta propozycja jest bez sensu.
    Żartowałem!

A przeszkadzało by Ci to gdyby to wprowadzili?? No sorry ale jak ty zapamiętujesz to nie znaczy że każdy inny też zapamięta... A to teraz sobie pomyśl jak byś się musiał w rankingu szukać pośród 20k osób...

gildon's Avatar
    Miasto
    Spamersko

Cytat Napisał DeathBerserker17 Zobacz post
    A przeszkadzało by Ci to gdyby to wprowadzili?? No sorry ale jak ty zapamiętujesz to nie znaczy że każdy inny też zapamięta... A to teraz sobie pomyśl jak byś się musiał w rankingu szukać pośród 20k osób...
    Chyba mówisz o rankingu ogólnym?
    Wpisujesz wtedy po prostu swój nick w wyszukiwarce i jesteś
    A w sojuszu tak wiele osób być nie może
    Żartowałem!

pomysł ujdzie w tłumie chociaż generalnie niewiele wnosi ale INNO lubi takie głupoty więc szansa jest
    "Najlepsze co może strzelić do głowy terroryście to pocisk kal.9mm."

1. jestem za
    2. ja bym ze 150-os. soja wiał ile wlezie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania