Wyniki wyszukiwania

  1. Vari Kruger

    Akwarium Morskie

    Cześć!, Mam pytanko czy ktoś z was ma może akwarium morskie i chętnie podzieli się radami przy starcie :D ? Co kupić itd. Planuje trzymać tam błazenki :D. Dzięki!
  2. Vari Kruger

    Pancerni Rekrutacja

    Pancerni Team Rekrutacja Otwarta Zapraszamy wszystkie młode kobiety do naszego sojuszu. Minister Podrywu P8GROM bardzo chętnie wprowadzi w kręgi sojuszu wszystkie nowe członkinie. Resztę płci też zapraszamy. Ekipa Pancerni to legendarna ekipa najemnicza z legendarnymi członkami. Ekipa Pancerni...
  3. Vari Kruger

    [Ulepszenie] Komunikat przy wycofaniu statku kolonizacyjnego

    Cześć, Pewnie z wielu z nas miało przynajmniej raz taki moment w grepolis że przypadkiem wycofaliśmy "Kolona" przed zakończeniem okupacji. Proponuje dodania do gry funkcji "alertu" gdzie podczas cofania wojsk gdzie znalazłby się statek kolonizacyjny który okupuje wrogie miasto wyskoczył...
  4. Vari Kruger

    [Wyjaśnione] Ponowny start

    Cześć, chciałbym zapytać jak aktualnie wygląda mechanika ponownego startu. Czy będąc podczas ochronki mogę zresetować się na danym serwerze ? A jeśli tak to jaki mam na to czas. Scenariusz 1. Jestem 5 dzień na serwerze, jestem pod początkującą ochroną i nie mam szans jej w jakikolwiek sposób...
  5. Vari Kruger

    [Wyjaśnione] Świat 105

    Cześć, mam pytanie czy związku z tym że na tym świecie otwarte są wszystkie wyspy surkowe, będzie to miało ostateczny wpływ na rozmiar dominacji czy na jakiej podstawie będzie ona liczona ? Bo ostatnie serwery dominacji liczyło się na podstawie aktywności graczy, co za tym idzie aktywność wysp...
  6. Vari Kruger

    Samochód Camper

    Cześć mam pytanko bo otwieram własny projekt według którego będę chciał przerobić samochód(minivan) na campera. I chciałbym się was poradzić bo sam w motoryzacji wiem tyle że umiem jeździć samochodem i wsio :D. Mam parę pytań na które mam nadzieje ktoś pomoże mi odpowiedzieć :X. Jaki samochód...
  7. Vari Kruger

    Aktualna Mapa Świata

    Mapki ze świata :)
Do góry